Autosportininkė Augustė Rupšytė: laimėjimas – ne užimta vieta, o džiaugsmas pasiekus išsikeltą tikslą

Prieš kiek daugiau nei ketverius metus rimtai autosportu susidomėjusi Augustė Rupšytė šiuo metu dalyvauja slalomo, kartingų ir mini ralio varžybose. Sportininkė pasakoja, kad susižavėjimas automobilių sportu buvo visiškai netikėtai nutikęs dalykas, kuris iš esmės pakeitė jos gyvenimą. Neseniai vykusiose „Ralis Aplink Lietuvą 2018“ varžybose mergina kartu  su šturmane iškovojo net tris apdovanojimus, o paklausta, į ką lygiuojasi, Augustė atsakė, kad tik pati į save. Lenktynininkė sutiko prisidėti prie LASF iniciatyvos, kuria siekiama supažindinti visuomenę su aktyviai autosporte veikiančiomis moterimis.

Kaip susidomėjote autosportu?

Gana dažnai sulaukiu klausimo: „nuo ko viskas prasidėjo?“. Manau, kad pradžia buvo dar tada, kai pati to gerai nesupratau. Pirmą žingsnį viskam davė mano brolis, kuris 2010 metais pakvietė mane į Zarasus pažiūrėsi „300 Lakes Rally“ varžybų. Prisipažinsiu, važiuoti į Zarasus tuomet didelio noro nebuvo, o kas yra ralis, neturėjau visiškai jokio supratimo. Maniau, kad tai labiau panašu į Formulę 1, nes prieš tai tik tokias varžybas ir buvau mačiusi.

Pamenu, jau po pirmųjų sportininkų važiavimų negalėjau atplėšti akių nuo lekiančių, per tramplynus šokinėjančių automobilių. Po kurio laiko supratau, kad rimtai susirgau automobilių liga, nuo kurios vaistų nėra. Ji „įsisenėjo“ ir pakeitė gyvenimą. Kitais metais po pirmųjų matytų varžybų nuvykau pažiūrėti automobilių slalomo varžybų, kuriose vienas iš draugų pradėjo įkalbinėti mane sudalyvauti. Labai spyriojausi ir nepasitikėjau savimi, bet sutikau. Nors pasiekus finišą kojos drebėjo taip, kad negalėjau numinti sankabos, bet išlipusi iš automobilių suklykiau: „Noriu dar!“.

Kokia autosporto šaka šiuo metu užsiimate?

Šiuo metu dalyvauju mėgėjiškuose automobilių slalomuose, nes juose galima dalyvauti su standartiniu automobiliu. Šiais metais išbandžiau save ir mini ralyje, kartinguose.

Kokių asmeninių savybių reikalauja autosportas?

Tiek slalomas, tiek kartingai reikalauja ištvermės, pasitikėjimo savimi bei loginio ir strateginio mąstymo, kuris atsiranda su laiku, kuo dažniau dalyvaujant varžybose.

Iš sportininkų tenka girdėti, kad kiekvienas finišas varžybose jau yra laimėjimas, nepriklausomai nuo rezultato. Sutinkate su šia mintimi? Ką Jums reiškia laimėjimas?

Pritariu minčiai, kad kiekvienas finišas yra laimėjimas. Ne kartą tuo įsitikinau, kai iš varžybų turėjau pasitraukti dėl techninio gedimo. Tuomet buvo tikrai apmaudu, bet ne dėl to, kad sugedo automobilis, o dėl nebaigtų varžybų, nes kiekvienose jų atiduodi dalį savęs. Net ir praėjus kuriam laikui, prisiminus tokias varžybas užplūsta liūdnos emocijos.

Kiekvienose varžybose sau išsikeliu tikslą pasiekti finišą. Laimėjimas man nėra užimta vieta, o labiau pasitenkinimas pasiektu tikslu ir užplūstančios geros emocijos. Tačiau, net ir kai nepasiseka, visuomet išmoksti naują pamoką, kuri padeda augti.

Kokius didžiausius savo laimėjimus galėtumėte išskirti?

Kiekvieną kartą finišavus sunkiose varžybose atrodo, kad būtent jos yra didžiausias laimėjimas. Šiuo metu manau, kad didžiausias pasiekimas – „Ralio Aplink Lietuvą 2018“ varžybos. Prieš ralį mano ir šturmanės (Rūta Saladžienė) tikslas buvo sėkmingai pasiekti finišą. Kol važiavome atrodė, kad nėra jokios įtampos, tačiau pasiekus finišą supratome, kad varžybos buvo tikrai sunkios ir reikalaujančios daug jėgų.

Didelę nuostabą sukėlė prie Prezidentūros vykę apdovanojimai. Savo tikslą pasiekti finišą įgyvendinome, bet, kad būsime dar ir iškovojusios net tris apdovanojimus (greičiausias moteriškas ekipažas, taip pat Marijampolės ir Širvintų merų taures), tikrai nesitikėjome. Taip pat labai džiaugiamės ir ralyje „Kauno ruduo 2018“ pasiektu rezultatu – trečia vieta bendroje įskaitoje.

Kaip atrodo Jūsų pasiruošimas varžyboms?

Prieš varžybas svarbiausias dalykas – pailsėti, tačiau tai ne visada pavyksta. Kažkokio specialaus pasiruošimo proceso negalėčiau apibūdinti, svarbiausia numanyti, ko gali prireikti ir visu tuo pasirūpinti, taip pat pasitikrinti padangų slėgi ir pripildyti kuro atsargas.

Kokiose varžybose dalyvavote šį sezoną?

Šį sezoną šiek tiek mažiau dėmesio skyriau slalomui ir daugiau raliui – dalyvavau mini ralio etapuose (I etapas Šiauliuose, II etapas Kaune, III etapas Alytuje), „Ralis Aplink Lietuvą 2018“ ir „Kauno ruduo 2018“ varžybose. Taip pat kartingų varžybose (Lietuvos Auto Moto klubų ir komandų kartingo taurė 2018 m. ir Moterų kartingo taurė 2018 m.). Sezonas dar nesibaigė, tad spėsiu dar kažkur sudalyvauti iki žiemos.

Ilgą laiką vyravo stereotipas, kad automobilių sportas – vyriškas užsiėmimas. Kaip manote, ar jis jau išnyko?

Stereotipas, kad automobilių sportas – vyriškas užsiėmimas, po truputį nyksta. Pamenu, kai tik pradėjau dalyvauti varžybose, tai vienas iš sunkumų buvo būtent toks visuomenės požiūris. Tačiau, tai dar labiau paskatino kovoti ir jį paneigti. Dabar pastebiu, kad vis daugiau moterų pradeda domėtis autosportu ir bando į jį įsilieti, o joms labai padeda ir kiti dalyviai.

Kas yra Jūsų pavyzdys autosporte?

Kažkokio konkretaus pavyzdžio, kuriuo sekčiau, aš neturiu. Nemėgstu lygiuotis į kažką. Žinoma, mane supa puikiai važiuojantys, profesionalūs sportininkai, kurių patarimų dažnai klausiu, esant galimybei kartu treniruojuosi, tačiau aš esu tiesiog Augustė ir visuomet stengiuosi būti savimi. Važiuoju taip, kaip moku ir nesiklausau kandžių replikų. Žinau, kokiu keliu einu ir stengiuosi tobulėti, o ne susitapatinti su kažkuo.

Ką patartumėte moterims, besidominčiomis galimybe prisidėti prie automobilių sporto?

Visoms moterims, kurios bent kartą yra pasvajojusios apie automobilių sportą, siūlyčiau pabandyti. Jeigu nedrąsu iškart žengti prie starto linijos, tai yra galimybė pradėti nuo simuliatorių.

Nepamirškite, kad šį sportą sudaro  daug šakų, todėl atraskite save ir tai, kas įdomiausia jums. Nebijokite svajoti, bandyti ir išsikelkite sau tikslus, kurių bandysite siekti, nenuleiskite rankų, jei iškart nepavyksta. Pradžioje yra daugybė klausimų, kuriuos nedrąsu užduoti, tačiau tik nuolat klausdamas rasi atsakymą. Noriu paskatinti ir padrąsinti kitas moteris, tad jeigu reikės pagalbos – visuomet kreipkitės.

Nuotraukos autorius: Ovidijus Pamedys.


SKELBIAMAS PRELIMINARUS 2019 M. LIETUVOS AUTOMOBILIŲ SPORTO VARŽYBŲ KALENDORIUS

Skelbiame preliminarų 2019 metų Lietuvos automobilių sporto varžybų kalendorių. Preliminarių automobilių sporto varžybų datų paskelbimas yra pagrindas kandidatams į varžybų organizatorius teikti paraiškas dėl kalendoriuje numatytų varžybų pravedimo. Kandidatų į varžybų organizatorius paraiškos su nurodyta (-omis) data (-omis) ir varžybomis, kurias jie planuoja organizuoti, priimamos iki 2018-10-31 d.

Užpildytas, LASF nario vadovo pasirašytas ir antspauduotas, paraiškas siųskite adresu lasf@lasf.lt ir atitinkamam sporto šakos komiteto pirmininkui ( jų kontaktai https://www.lasf.lt/lt/kontaktai/ ).

2019 kalendorius preliminarus

KANDIDATO-LASF-ORGANIZATORIAUS-PARAIŠKA-LICENCIJAI-GAUTI-2019

Dėl išsamesnės informacijos skambinti tel.: +370 615 46 710


Ralio finale ,,Rally classic“ – sunkiasvorė egzotika su Dakaro prieskoniu

2009-aisiais globalinės ekonomikos krizės akivare prasmego daugelis populiarių visureigių sporto renginių. Ačiū Dievui, kone dešimtmetį trukęs štilis baigėsi ir pernai LASF kalendoriuje atsirado įrašai netgi apie du skirtingus bekelės mašinų čempionatus: pravažumo ir „Rally Raid“, kurį su tam tikromis išlygomis (mažesniu kilometražu bei lengvesnėmis trasomis) galima vadinti legendinio Dakaro analogu. Kuo ypatingos pastarosios lenktynės ir jose startuojanti technika, bus galima iš arti pamatyti jau kitą savaitgalį Dzūkijoje vyksiančiame Lietuvos ralio čempionato finale.

A7__5617

Merkys Saukevičius, vienas iš didžiausių nutrūktgalvių visoje 4×4 bendruomenėje, pasakodamas apie bekelės lenktynių specifiką pabrėžia, kad būtent Druskininkuose visureigius vairuojantys sportininkai jaučiasi komfortiškiausiai.

Finalo organizatoriai visą laiką pagarbiai žiūrėjo į visureigių lenktynes, pirmieji pradėjo įsileisti juos į savas trasas, o šiais metais sutiko, kad drauge įvyktų ir įskaitinis „Rally Raid“ čempionato etapas. T. y. viskas įgauna kur kas rimtesnį statusą nei smagus savaitgalio nuotykis, nes būtent Druskininkuose – priešpaskutinėse oficialiose šio sezono lenktynėse – gali paaiškėti kai kurie 2018-ųjų čempionai“, – teigia M. Saukevičius.

Svarbi dar viena detalė: Dzūkijoje vingiuojančios klasikinio ralio trasos kur kas artimesnės užkietėjusių visureigininkų sieloms nei kituose regionuose rengiamose varžybose, nes čia veiksmas daugiausia vyksta techniškai sudėtingoje, iš dramatiškai besiskiriančių charakteristikų – nuo asfalto iki vandens brastų – sudėliotoje kelių mozaikoje. Smėlinguose miškuose jau po pirmojo sportinių automobilių pasirodymo dažnai formuojasi gana gilios provėžos, optimaliausia trajektorija būna inkrustuota iškapstytomis pušų šaknimis. Būtent tokios sąlygos, o ne lėkimas iki dugno numynus akseleratorių, yra visureigių stichija.

Ukmerge_4x4Perimetras-168-1

„Kita vertus, jei visose kitose „Rally Raid“ varžybose sportininkai važiuoja nežinoma trasa, kelio knygose viso labo turėdami simbolines schemas, kokiais takais privalu brautis link laiko kontrolės punktų. Klasikiniame ralyje tokio orientavimosi sporto elementų iš esmės nėra – visi ekipažai važiuoja tiksliai žinodami kas už kurio posūkio jų laukia. T. y. čia gerokai saugiau, todėl ir bekelės lenktynių asai galės lėkti kur kas greičiau, o galiausiai kurti įspūdingesnį reginį žiūrovams. Be abejonės greta „Mitsubishi EVO“ ar juo labiau R5 bolidų, „Sport“ klasės visureigiai gali pasirodyti truputį begemotai – bent pusantro karto sunkesni ir turintys pusantro karto mažiau galios. Visgi gero meistro rankose net toks gremėzdas skraido per visus tramplinus, slysta šonu ir atlieka visus panašius triukus, dėl kurių žmonės veržiasi žiūrėti ralio. Visureigio konstrukcija atlaiko kur kas didesnius krūvius, todėl sunkesnėmis sąlygomis mūsų vyrai važiuoja agresyviau ir netgi greičiau“, – vardijo vienas „Rally Raid“ lyderių.

Ukmerge_4x4Perimetras-111

Įdomu tai, kad kai kurie bekelės automobiliai gali pasigirti techniniais sprendimais, kuriuose kadaise naudojo Dakaro maratone startuojančios gamyklinės komandos. Pavyzdžiui praėjusių metų čempiono Vaidoto Paškevičiaus aparatas galėtų būti lyginamas su legendinio japono Hiroshi Masuoka vairuotu „Mitsubishi Pajero Evolution“. T. y. automobiliu, kuriam Dakaro ralį laimėti pavyko net 12 kartų.

Šiais metais Lietuvos ralio čempionato finaliniame etape „Rally classic“ visureigiai startuos paskutinieji, pravažiavus visiems sportinio kanalo dalyviams. Trasose neišvysime tik „Extreme“ bei „Tourism“ klasės besivaržančių pilotų, nes jų automobiliuose nėra montuojami saugos lankai, privalomi visiems Lietuvos ralio čempionato dalyviams.


2018 M. LIETUVOS REGIONŲ AUTOMOBILIŲ KROSO TAURĖS VARŽYBŲ VII ETAPAS „MARIJAMPOLĖS MERĖS TAURĖ – 2018“

Spalio 14 d. Marijampolės kroso trasoje įvyks 2018 m. Lietuvos regionų automobilių kroso taurės VII etapas „Marijampolės merės taurė 2018“.

Varžybų dokumentai:

Varžybų programa, 2018-10-14 (sekmadienis):

  • 06:30 – 08:00 Administracinis tikrinimas
  • 06:30 – 08:20 Techninis patikrinimas
  • 08:00 – 09:00 Laisvos treniruotės
  • 09:10                  Vairuotojų susirinkimas starto zonoje
  • 09:30 – 10:30 Chronometruojami važiavimai
  • 11:00                 Varžybų atidarymas

Varžybų organizatorius: AMK Ugira Kross, tel.: +370 620 40932, el. paštas info@ugira.lt


„Rally Classic 2018“ – aukštoji finalo matematika

Ilgą laiką prievolė organizuoti baigiamąjį Lietuvos ralio čempionato etapą buvo laikomas savotišku prakeiksmu. Jei visas lenktynių sezonas susiklosto taip, kad startas finale negali turnyrinėje lentelėje iš esmės nieko pakeisti, nemaža dalis ekipažų atsisakydavo formalumų, arba važiuodavo į trasą tik tam, kad gautų minimalius taškus, leidžiančius užkopti ant podiumo. Taip sportininkai sutaupydavo krūvas pinigų ir technikos resursų, tačiau akivaizdžiai sumažindavo reginio varžybų patrauklumą žiūrovų akimis. Ačiū Dievui, šiais metais intriga čempionate tokia, kad jos pavydėti galėtų net Holivudo scenaristai. Štai kodėl.

Ieškodami būdų, kaip išsaugoti greičiausių pilotų susidomėjimą iki pat paskutinio greičio ruožo kilometro finišo linijos, LASF strategai nutarė gerokai pasunkinti baigiamuosius ralio matematikos uždavinius. Dabar papildomi taškai skiriami ne tik rezultatus pasiektus atskirose varžybų sekcijose, bet ir už laimėtą vadinamąjį „Power Stage“ greičio ruožą (dažniausiai organizatorius parenka sudėtingiausią ar paskutinįjį ralio GR), bet galiausiai visą čempionatą vainikuojančių lenktynių metu surinktus taškus padauginti ne iš 1,2 koeficiento, kaip kad buvo praėjusiais metais, o iš 1,5. Kitaip tariant maksimaliai palankiai susiklosčius aplinkybėms galima pelnyti kone dvigubai daugiau taškų, nei bet kuriame kitame ralio meistrų simultane.

Visa tai lėmė, kad šiųmetiniame „Rally Classic“ taškų dėlionė nerūpi bene vieninteliams LARČ 4 įskaitos lyderiams. Jonas Pipiras su Aisvydu Paliukėnu turi daugiau nei dvigubai daugiau taškų nei antroje vietoje esantys Drew Holland su Aleksandru Dainiu, todėl rokiruotės įmanomos tik grumiantis dėl antrosios ir trečiosios vietos. Tuo metu beveik visuose kituose čempionato frontuose vyks žūtbūtinės mikro dvikovos. Tarkim LARČ5 (čia varžosi viena ašimi varomi automobiliai, parengti pagal L9 techninius reikalavimus ir turintys iki 3500 l. darbinio tūrio variklius) lyderius Janį Vorobjovsą ir Justą Tamašauską skiria viso labo 0,2 taško.

Tačiau vienareikšmiškai visa benzingalvių gildija atidžiausiai studijuoja padėtį pagrindinėje 4WD įskaitoje ir modeliuoja pačius netikėčiausius scenarijus. Trys čempionato lyderiai Giedrius Notkus, Benediktas Vanagas ir Vaidotas Žala būtent Druskininkuose vėlų spalio 6-osios vakarą išsiaiškins, kuris taps naujuoju Lietuvos ralio karaliumi.

Įdomu tai, kad jokių konkrečių planų dėl šiųmetinio ralio sezono neturėjęs Vaidotas tik vasaros pradžioje atsisėdo prie „Škoda Fabia R5“ vairo ir pradėjo lenkti varžovus beveik nepadoriu skirtumu. Jis didžiule persvara laimėjo ir „Viada Rally Žemaitija“, ir „Samsonas Rally Rokiškis“, o neseniai finišavusiame „Rally Elektrėnai“ nusileido tik vienam Europos čempionato lyderiui Nikolajui Griazinui, surinkdamas daugiau taškų, nei bet kuris kitas mūsų šalies ralio meistras.

Tačiau LARČ reglamente tebėra nuostata, numatanti vieno etapo (to, kuriame ekipažas atsivežė mažiausiai taškų) rezultatų minusavimą. Kadangi V. Žala nestartavo pačiose pirmosiose 2018-ųjų lenktynėse, todėl iš turimų 123 taškų atmetus paskutiniosiose varžybose iškovotus 39 taškus, jis smukteli į trečiąją vietą. Beveik tokia pat skausminga ši taisyklė ir G. Notkui, prarasiančiam mažiausiai 29 taškus. B. Vanagas „Samsonas Rally Rokiškis“ apkūlęs savo techniką pirmąją varžybų dieną ir vėliau startavęs pagal „Rally 2“ taisyklę čia užsidirbo tik 8 taškus, todėl patiria sąlyginai nedidelius nuostolius.

Vana šuol

Nesileidžiant į dar smulkesnes detales kol kas pasakysime tiek, kad net jei V. Žala „Rally Classic“ pratęs pergalių seriją, svajones apie čempiono karūną gali tekti atidėti kitiems metams. G. Notkui pakanka finišuoti antram ir galutinėje turnyro lentelėje jis vienu tašku aplenktų Vaidotą. Benediktas šių metų ralio čempionu taptų su sąlyga, jei lenktynėse susirinktų visus įmanomus taškus.

Notk tarp žiūrov

„Be abejonės tokia sistema kuria papildomą įtampą ir verčia maksimaliai susikaupti, nes net ir vieno taško „ištaškymas“ gali kainuoti čempiono vardą. Turint galvoje „Rally Classic“ trasų specifiką – po pirmojo rato minkštame grunte atkapstomus akmenis ar medžių šaknis, net tokia smulkmena kaip prakirstas ratas ar tamsoje (šiais metais du greičio ruožai vyks naktį) netiksliai įvertinta posūkių kombinacija gali viską komplikuoti. Faktas, kad važiuoti reikės itin tiksliai“, – teigia G. Notkus.

Savo ruožtu V. Žala patikino, kad visuomet stengiasi maksimaliai atsiriboti nuo bet kokių priešlenktyninių spekuliacijų, „kas būtų jeigu būtų“.

V. žala

„Žinau tik tai, kad reiks koncentruoti dėmesį į kiekvieną greičio ruožą, judėti savo ritmu ir pasistengti atsiriboti nuo aplinkos. Kaip taisyklė, kuo daugiau modeliuoji ir skaičiuoti įmanomus variantus, tuo radikaliau viskas apsiverčia aukštyn kojom realybėje. Faktas, kad motyvacijos tvarkingai padirbėti ir neprisidaryti „reikalų“ šiose lenktynėse turės visi lyderiai. Juo labiau, kad Giedrius kartą jau yra likęs per plauką nuo čempiono titulo“, – atviravo V. Žala.

Kalbinti šiųmetinio ralio lyderiai taip pat pripažino, kad desperatiškos pastangos nepadaryti klaidų, kartais kaip tik jas ir išprovokuoja. Kaip kam seksis susidoroti su įtampa paaiškės jau spalio 6 d., Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos apylinkėse.

Organizatorių nuotraukos


2018 m. Lietuvos ralio kroso čempionato 3 etapas Lenkijoje, Torunės trasoje.

Spalio 13-14 d., Lenkijoje, Torunės trasoje, įvyks Lietuvos ralio kroso čempionato 3 etapas, Baltijos šalių ralio kroso taurės 3 etapas bei Lenkijos ralio kroso čempionato 7 etapas.

Varžybų dokumentai:

Papildoma informacija – norint užpildyti dalyvio paraišką, reikia pažymėti varnele ties: „3. runda Mistrzostw Litwy Rallycross (LASF) + 3. runda Baltic States Rallycross Cup.” Startinis numeris rašomas dešiniajame viršutiniame kampe.

Toliau pildyti duomenis pagal paaiškinimus.

VARŽYBŲ PROGRAMA:

Penktadienis (2018-10-12)

~15:00 – atidaromas dalyvių parkas

Šeštadienis (2018-10-13) :

  • 7:00 – Atidaromas varžybų centras
  • 7:00 – 12:15 – Dokumentų patikrinimas
  • 7:15 – 12:00 – Techninis patikrinimas pagal grafiką
  • 09.00 – 09.45 – Teisėjų susirinkimas ir apmokymas
  • 09.45 – 10:15 – Gelbėjimo brigadų susirinkimas ir saugos plano sutikrinimas
  • 10:45 – 12:30 – Laisvosios treniruotės
  • 12:40 – 13.10 – Komisarų posėdis
  • 13.10 – Vairuotojų susirinkimas, burtų traukimas
  • 13.40 – 15.30 – 1 kval. važiavimas
  • 15:30 – 16:00 – Techninė pertrauka
  • 16:00 – 18:00 – 2 kval. važiavimas

Sekmadienis (2018-10-14):

  • 7:30 – Atidaromas varžybų centras
  • 7:30 – 8:00 – Teisėjų susirinkima
  • 8:00 – 8:20 – Teisėjų susirinkimas
  • 8:25 – 9:00 – Laisvosios treniruotės
  • 9:00 – 9:15 – Komisarų posėdis
  • 9:20 – 11:10 – 3 kval. važiavimas
  • 11:30 – 13:20 – 4 kval. važiavimas
  • 13:30– 13:45 – Komisarų posėdis
  • 14:00 – Oficialus varžybų atidarymas
  • 14:30 – A, B pusfinaliai
  • 15:20 – Finalai
  • 16:10 – Preliminarių rezultatų paskelbimas
  • 16:40 – Galutinių rezultatų paskelbimas
  • 16:55 – Prizų įteikimas / Prize giving- 30 min po prizų įteikimo uždaromas varžybų centras

IŠPLĖSTINIS GREITUMINIO SLALOMO IR SLALOMO BENDRUOMENĖS SUSIRINKIMAS

LASF Kitų sporto šakų komitetas kviečia į išplėstinį slalomo ir greituminio slalomo bendruomenės susirinkimą, kuris vyks 2018 spalio 4 d. (ketvirtadienį) 18 val. viešbutyje „Centre hotel“, Savanorių pr. 66 / Žemaičių g. 31, Kaunas.

Susirinkimo darbotvarkė:

– 2018 m. sezono apžvalga: klausimai, pastabos;
– 2019 m. sezono kryptys: pasiūlymai, klausimai;
– Varžybų kalendorius: planuojami etapai;
– Reglamentai/Taisyklės: klausimai, pastabos ir pasiūlymai;
– Techniniai reikalavimai: klausimai, pastabos ir pasiūlymai;
– Kiti klausimai.

Kviečiame dalyvauti visus slalomo ir greituminio slalomo sportininkus, pareiškėjus ir organizatorius.

Būtina registracija adresu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-6JxilFcHv8SKzQze97SfsbGOyesjo0vvwpk0Oy_OW8Zlxg/viewform

Iš anksto galite pateikti jums rūpimus klausimus ir pasiūlymus/pastabas iki 2018-10-02 el. paštu slalomas@lasf.lt .

Iki susitikimo!


Į viršų ↑