FIA Europos autokroso čempionato 8 etapas Vengrijoje, Nyirad

Rugpjūčio 17-19 dienomis Vengrijoje, „Nyirad” trasoje, įvyko FIA Europos automobilių kroso čempionato 8-asis etapas. Jame dalyvavo ir du Lietuvos atstovai – „Buggy 1600″ klasėje varžėsi Tautvydas Urba („Norlin Racing” komanda) ir Tomas Zavarskis („Motorsport LT” komanda).

Iš viso „Buggy 1600″ įskaitoje dalyvavo 26 sportininkai. Tomas Zavarskis užėmė 16 vietą, o Tautvydas Urba — 17 vietą. Etape nugalėjo Vokietijos atstovas Rene Mandel.

Galutiniai Buggy 1600 klasės etapo rezultatai.

Visus etapo rezultatus galite rasti čia.

Čempionate liko dar 2 etapai, 9-asis etapas vyks rugsėjo 14-16 dienomis Prancūzijoje, „Saint Igny de Vers” trasoje, o paskutinis 10-asis etapas vyks Italijoje, „Maggoria” trasoje rugsėjo 21-23 dienomis.

FIA Europos automobilių kroso čempionato Buggy 1600 klasės rezultatai po 8 etapų