2017 M. NEZ IR LIETUVOS AUTOMOBILIŲ RALIO KROSO ČEMPIONATO I ETAPO REZULTATAI

Liepos 15-16 d. Rygoje, „333” trasoje įvyko Šiaurės Europos zonos šalių (NEZ) ralio kroso čempionato etapas, kartu su šiomis varžybomis įvyko ir Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato pirmasis etapas.

NEZ „Super 1600” klasėje trečią rezultatą pademonstravo ir Lietuvos garbę apgynė Laurynas Petraška, lenktyniavęs VAZ 2108 automobiliu. Penktas finišavo – Rokas Jakubauskas. 8-11 vietas pasidalino – Giedrius Stonys, Žilvinas Motiejūnas, Kęstutis Skiezgilas ir Gintautas Malinauskas.

NEZ „2000“ klasėje šešioliktą vietą užėmė ir vieną tašką pelnė Mindaugas Sidabras.

RX Open klasėje antrą poziciją iškovojo „Ford Fiesta MK VII“ vairavęs Arvydas Galinis, o „Volkswagen Golf R32 MK IV” pilotavęs Egidijus Kirdeikis užėmė penktą vietą.

Varžybų rezultatai: NEZ CrosskartNEZ komandiniai, Open, 1600, 2000RX Lada,Open

Sekantis NEZ ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas jau šį savaitgalį (2017.07.23), Vilkyčiuose.